Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat ile çeşitli bölgelerde hizmetler sunan Transfer nakliyat özellikle Ataşehir evden eve nakliyat işlemlerini son derece titiz ve temiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Ataşehir ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama gibi taşımacılığı içeren bir çok konuda firmamız sizlere destek oluyor.

Ataşehir’de 29. Yıllık Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz

Ataşehir evden eve nakliyat bölgede sürekli gelişen kentsel yapılan yüksek binalar dolayısı ile nakliyelerin yoğun olarak yaşandığı bölgelerin başında gelmektedir. Özellikle merkezi konumu itibari ile Ataşehir iş yerlerinin sık sık bulunduğu yerlerin başında gelmektedir. Bu nedenle Ataşehir ofis nakliyesi de en az ev taşıma hizmetleri kadar ilgi görmektedir. 29 yılda firmamız burada kurulduğundan işlemlerini pratik ve kısa sürede yerine getirmenin verdiği gururla çalışıyoruz.

Ataşehir nakliyat alanında irili ufaklı 13 tane nakliye aracımızla ev eşyalarınızı eski evden alıp yeni eve taşıma hizmetini gerçekleştiriyoruz. Kısa sürede ev nakliyesini yerine getiren personelimiz ayrıca yeni evde eşyalarınızın kurulması ve yerleştirilmesi gibi hizmetleri yerine getirmektedir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

ataşehir nakliye

Ataşehir ilçesinden nereye taşınıyorsunuz? Mesafe km bazlı nakliye ücretlerini doğrudan etkiler.
Taşınacak ev eşyalarınız kaç oda salon? Ev Eşyaların yoğunluğuna göre otomatik fiyat yukarı çıkar.
Kat oranları Ataşehir nakliye ücretlerini etkiler. Yükselen katlara göre ev taşıma fiyatları yükselmektedir .

Firmamız ev taşıma konusunda sizlere fiyat konusunda etkili olabilecek 3 önemli maddeyi açıkladı. Sizler bu kriterleri göz önünde bulundurarak nakliye ücretleri hakkında ön bilgiye sahip olabilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda en isabetli fiyat teklifleri almak için anlaşmadan önce firmamızı eşyalarınızı yerinde kontrol etmesi için ekspertiz servisinden yararlanmayı unutmayın. Taşınma esnasında surprizlere maruz kalmamak adına önceden eşyaların görülmesinde fayda vardır.

Taşınma Esnasında Eşya Paketlemenin Önemi!

Ataşehir evden eve taşımacılık hizmetlerini en iyi yerine getirmenin baş kuralı eşyaların paketlenmesini en iyi şekilde sağlamaktır. Paketlenen eşyalar taşınma esnasında çizilme ya da kırılma gibi vakaların yaşanmasını engellemektedir. Sizler firmamız galeri bölümüne bakarak eşyalarınızın nasıl paketleneceği konusunda görsellerimize bakabilirsiniz.

Eşya paketleme sistemimiz özel korunaklı karton ve patpatlarla sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak gereçlerinin kırılmaması adına beyaz kağıtlarla sarılıp, kolilere konulduğunu hatırlatırız. Firmamız her alanda olduğu gibi paketleme sistemi ile de son derece beğeni toplamayı başarmıştır.

Son günlerde artan hijyen problemleri ile bir defaya mahsus kullanılan eşya paketleme malzmelerinin önemi gerçekten de artmış durumda bu nedenle sadece kişiye özel paketleme malzemesi kullanarak da büyük bir titizlik sağlıyoruz. Örneğin(patpat, koli, elbise askılıkları vs.) bu durumda firmamız son derece dikkatli olmaktadır.

Nakliyat Sigortası Neden Önemli?

Ataşehir Transfer Nakliyat olarak müşterilerimizin haklarını koruyoruz. Evden eve taşıma gerçekleşmeden önce nakliye sigortasını zorunlu olarak tamamen firmamız tarafından yapıyoruz. Nakliyat sigortasının önemi taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı yapmak temkinli davranmanın diğer bir manasıdır. Ev taşıma hizmetlerini Ataşehir’de yapmadan önce mutlaka firmamızdan nakliyat sigortasını yapmasını isteyiniz.

Evden eve nakliyat sigortası özellikle şehirler arası nakliyat aşamalarından zorunlu iken artık şehir içi nakliyelere de uygulanmaktadır. Firmamız taşıma yetkisi belgeleri ile resmi evrakları da bünyesinde barındırmaktadır. Tercihlerinizi doğru firmadan yana kullanmanız adına sizlere yardımcı olmak adına Ataşehir taşımacılık şirketi olarak açıklamaya çalıştık. Hepinizin en iyi taşınma süreci geçirmesi dileği ile sağlıcakla kalmanızı dileriz.